GKS Wybrzeże

Redakcja

Email Drukuj PDF
Nasza Historia
15 marca 2002 r. oficjalnie narodził się serwis internetowy www.wybrzeze.gda.pl. Tego dnia miało miejsce opłacenie w kwesturze Politechniki Gdańskiej wymaganej kwoty za rejestrację domeny i zarejestrowanie jej w TASKu. Znalezienie serwera nie było problemem (dzięki Danieles !) i można było przystąpić do internetowej twórczości.

W sumie jednak bez pewnego zbiegu okoliczności serwis ten pewnie nigdy by nie powstał. Nie powstałby gdyby osoby zamieszane w jego istnienie, nie spotkały się w 2001 roku w ramach organizowanego wówczas Oficjalnego Fan Clubu GKS Wybrzeże Gdańsk.

 

Mimo tego, że po martwym sezonie 2001/02 Fan Club przestał istnieć, nasza grupka nadal się spotykała. Podczas jednego z takich spotkań powstał pomysł na utworzenie strony internetowej, której głównym zadaniem będzie informowanie o wydarzeniach związanych z działalności sekcji żużlowej GKS Wybrzeże Gdańsk, z którego chętnie chcieliby korzystać gdańscy kibice. Witryna ta miała być również reklamą Fanu Clubu.

   

Wiosną 2002 roku, przed meczem z pilską Polonią 14 kwietnia, serwis (jeszcze pod nazwą Fan Clubu) przeprowadził akcję zbierania podpisów pod petycją do władz miasta i gdańskich firm. O tym fakcie została poinformowana również prasa lokalna. Kolejnym wydarzeniem, w którym uczestniczyliśmy były "Dni gdańskiego żużla". Za pomoc w organizacji tego pikniku ówczesny dyrektor GKSu Grzegorz Rywelski zamieścił reklamę FC wraz z adresem strony w programie imprezy, tuż nad reklamą Forum Żużlowego http://www.sportsboard.pl

   

Przed inauguracją sezonu 2003 wyposażeni w farby, pędzle i rozpuszczalniki, odnowiliśmy wieżyczkę sędziowską. Oczywiście zadanie to nie zostało by wykonane gdyby nie liczni ochotnicy, którzy bezinteresownie poświęcili swoje soboty i przyczynili się do jej odmalowania.

Pod koniec Lipca 2003 roku nastąpiła reaktywacja strony, i tak naprawdę właśnie w tym roku serwis rozwinął skrzydła. Wieść o naszym istnieniu szybko się rozeszła, a w raz z tym rosło zainteresowanie ze strony internautów. Nasza strona została stworzona z myślą o wzajemnej integracji środowiska gdańskich kibiców i nic się w tej kwestii nie zmieniło aż do dnia dzisiejszego.

Dzięki takim wydarzeniom redakcja serwisu wzbogaca się o kolejnych członków. Ich praca na rzecz witryny przynosi efekty w postaci coraz większej liczby dziennych odwiedzin, jak i zarejestrowanych użytkowników. Stawiamy sobie nowe cele, żeby w pełni usatysfakcjonować wszystkich kibiców korzystających z naszego serwisu.

Zapraszamy do dalszej współpracy i korzystania z www.wybrzeze.gda.pl

Foto: Paweł Korytnicki - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Redakcja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zmieniony: Wtorek, 08 Czerwiec 2010 19:27  

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości