GKS Wybrzeże

Wymęczone zwycięstwo z Wilkami (49:41)

Email Drukuj PDF

Niedzielny mecz z drużyną KSM'u Krosno z całą pewnością był zaskoczeniem dla wielu osób. Nikt nie spodziewał się takiego wyniku ze strony gości co sprawiło, że dopiero w 14 biegu gdańszczanie byli pewni, że mecz rozstrzygnie się na ich korzyść. Jedynym usprawiedliwieniem dla takiego wyniku jest skład w jakim gospodarze przystąpili do tego spotkania, ponieważ takie zestawienie par jest nowością dla zawodników i kibiców.

 


Od drużyny, która celuje w finał oczekuje się jednak czegoś więcej niż jechanie większości meczu na remis. Fakt iż jechaliśmy z drużyną, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie wygrała w tym sezonie ani jednego meczu pozwalał liczyć na to, że mecz pomimo "nowego" składu zostanie wygrany bez najmniejszych problemów. Tor "beton" jednak zweryfikował wszystko a śmielsze tezy głoszą, że gdańszczanie powoli zaczynają tracić atut własnego toru.

Zdobycze punktowe czerwono-biało-niebieskich nie prezentowały się najlepiej. Zawodnikiem, który pojawiając się w składzie dobrze wykorzystał swoją szansę jest Kamil Brzozowski, który zdobywając 10 punktów dołożył cegiełkę, do zwycięstwa. Po ciężkiej i poważnej kontuzji powrócił również Patryk Beśko, chłopak, który do teraz walczy ze skutkami upadku, który miał miejsce pod koniec września 2015 roku. Brawa dla Ciebie Patryk, szybkiego powrotu oraz szczytowej formy! Patrząc na wynik, nie można też wspomnieć o gorszej postawie Eduarda Krcmara i Andersa Thomsena, którzy z całą pewnością spisali się poniżej oczekiwań kibiców jak i swoich możliwości. Łącznie zdobyli oni 11 punktów w dziewięciu startach.

Miejmy nadzieję, że wyciągnięte wnioski zarówno przez trenera jak i zawodników zaowocują lepszym przygotowaniem do kolejnych spotkań. 


 

 

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości