GKS Wybrzeże

Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa (mecz odwołany)

Email Drukuj PDF
Niestety smakiem musieli obejść się kibice, którzy w niedzielę pomimo niesprzyjającej aury stawili się na stadionie gdańskiego Wybrzeża.
Od rana z różnych stron dochodziły sprzeczne informacje, jednak większość fanów czerwono-biało-niebieskich była nastawiona na odjechanie tego meczu.
Potwierdza to tylko jak na taką pogodę, wysoka frekwencja.


Przez całą noc oraz do południa w Gdańsku padało. Nie były to jednak duże opady a fakt iż przestało padać na ponad godzinę przed rozpoczęciem meczu oraz zmniejszyło się zachmurzenie  napawało wszystkich optymizmem. Ci jednak, którzy zakupili tego dnia bilety zostali poinformowani w trakcie trwania meczu, że sędzia Grzegorz Sokołowski odwołał spotkanie ze względu na zły stan toru oraz jazda na nim byłaby niebezpieczna dla zdrowia i życia zawodników

Decyzja o odwołaniu meczu spotkała się z dużym niezadowoleniem publiczności, która zarzucała brak zdecydowanej reakcji przy pracach torowych.
Emocje wzbudził również problem ze zwrotem biletów w kasach, ponieważ osoby, które nie miały przy sobie paragonu spotykały się z problemem zwrotu biletu.
Ostatecznie paragon okazał się zbędny i nie było problemów ze zwrotem biletów. Warto przypomnieć również, że Ci którzy nie zwracali biletów, upoważnieni do wejścia na mecz w nowym terminie. Jak poinformował klub, mecz zostaje przełożony na piątek 22 kwietnia, o godzinie 17:15.
Co prawda termin z pewnością odbije się na frekwencji jednak liczymy, że tego dnia na stadionie nie zabraknie dopingu dla naszych żużlowców.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
Zmieniony: Poniedziałek, 18 Kwiecień 2016 15:50  

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości