GKS Wybrzeże

Relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła

Email Drukuj PDF
 Poniżej prezentujemy relację z niedzielnego finału PLŻ 2 pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk, a Polonią Piła. Przed meczem prowadzona była zbiórka ubrań, zabawek oraz przyborów szkolnych wspólnie przez kibiców Wybrzeża oraz Caritas, a w trakcie spotkania trwała zbiórka pieniędzy na przyszłoroczne już pierwszoligowe oprawy. Dziękujemy wszystkim za przekazane dary oraz wrzucone pieniądze.

"Na decydującym o wejściu do ligi wyżej meczu stawia się około 6 tys. kibiców gdańskiego Wybrzeża. Przygotowujemy na ten mecz specjalną oprawę składającą się z dużej sektorówki na której widnieje postać gdańskiego żużlowca oraz herb Gdańska. Całość dopełnia transparent na płocie "Wszystkie ligi zwiedziliśmy, nigdy się nie wyrzekliśmy" oraz czerwono ? niebieska kartoniada z białymi literami ?W? i ?G?. Cały mecz prowadzimy dobry doping często włączając do zabawy cały stadion. Po 14 biegu, gdy było już pewne że Wybrzeże awansowało, wywieszamy okolicznościowy transparent. Po ceremonii pucharowej odpalamy na stadionie solidne ilości pirotechniki. Póżniej świętujemy awans z zawodnikami na bocznym boisku, kolejny raz przy asyście piro. Przed meczem organizujemy zbiórkę odzieży i przyborów szkolnych dla Caritasu, do której wydatnie przyłączają się kibice pilskiej Polonii, którzy stawili się w klatce gości w liczbie 70 osób.
Szczególne podziękowania również dla każdej osoby, która dorzuciła symboliczny grosz do zbiórki pieniędzy, które zostaną spożytkowane na przyszłoroczne oprawy.
"
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości