GKS Wybrzeże

Aktualności

Nowy gadżet od RWB Boys

Email Drukuj PDF

Nowo powstała grupa Red White Blue Boys zaproponowała pierwszy w tym roku gadżet - kieliszki. Produkt tego wzoru nie wyjdzie już nigdy, a innego wzoru może za parę, paręnaście lat. Kieliszki wykonane z wysokiej jakości szkła, które posłuży nam przez długie lata, przy świętowaniu wygranych meczów Wybrzeża, urodzin, imienin, chrzcin czy też przy toaście za zdrowie teściowej, a wszystko to przy naszym kochanym Wybrzeżu.

Więcej…
 

Terminarz na sezon 2104

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym Enea Ekstraliga podała terminarz na sezon 2014. Na inaugurację sezonu 13 kwietniaWybrzeże Gdańsk podejmować będzie na własnym torze drużynę Apatora Toruń.

Poniżej przedstawiamy cały terminarz na sezon 2014

Więcej…
 

Nowa grupa na Wybrzeżu!

Email Drukuj PDF
W dniu dzisiejszym, formalnie do życia powołana została nowa grupa na Wybrzeżu. Funkcjonować będzie pod nazwą Red White Blue Boys. RWB'Boys bierze odpowiedzialność za wszelką działalność kibicowską na GKSie.
 

Mroczka i Jonasson przedłużyli kontrakty

Email Drukuj PDF
 Artur Mroczka i Thomas Jonasson przedłużyli umowy z Wybrzeżem i w kolejnym sezonie znów będą reprezentować czerwono-biało-niebieskie barwy. Dla Jonassona będzie to piąty rok w Gdańsku natomiast dla Mroczki będzie to drugi rok startów nad morzem. Włodarze Wybrzeża podpisali również trzy umowy warszawskie. 
Więcej…
 

Siódmy sezon Gafurowa w barwach Wybrzeża

Email Drukuj PDF
 Renat Gafurow przedłużył kontrakt i w sezonie 2014 będzie nadal reprezentował Wybrzeże. Dla sympatycznego Rosjanina będzie to siódmy rok startów w czerwono-biało-niebieskich barwach. Znany z nieustępliwości i waleczności na torze zawodnik w zeszły sezon zakończył ze średnią biegową 1,875. Renat w barwach gdańskiego klubu trzykrotnie już cieszył się z awansu do Ekstraligi.
Więcej…
 

Kolejny zawodnik z kontraktem!

Email Drukuj PDF
 Dzisiaj o godzinie 20 na oficjalnym klubowym profilu na twitter.com poinformowano o podpisaniu kontraktu z kolejnym zawodnikiem. Nowym żużlowcem Wybrzeża został Fredrik Lindgren. Szwed w zeszłym roku jeździł w barwach Unii Leszno i zakończył sezon 2013 w Ekstralidze ze średnią biegową 1,733 co pozwoliło mu się uplasować na 29 miejscu wśród najskuteczniejszych zawodników ligi.
Więcej…
 

Leon Madsen zawodnikiem Wybrzeża!

Email Drukuj PDF
 W dniu dzisiejszym drużyna Wybrzeża dokonała pierwszego wzmocnienia po awansie do ekstraligi wiążąc się kontraktem z występującym dotychczas w Unii Tarnów Leonem Madsenem. Dla 25 letniego Duńczyka Wybrzeże będzie czwartym klubem w barwach, którego będzie występował w Polsce wcześniej broniąc barw GKM-u Grudziądz, Sparty Wrocław i Unii Tarnów z którą w 2012 roku świętował mistrzostwo Polski.  Więcej…
 

The World Games 2017 - głosuj na żużel!

Email Drukuj PDF
 W roku 2017 we Wrocławiu odbędą się Światowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich w związku z czym na oficjalnej stronie miasta została uruchomiona sonda w której można oddać swój głos na to jaka dyscyplina powinna w ramach tzw. "Sportów na zaproszenie" znaleźć się w programie imprezy. W sondzie można oddać głos na osiem dyscyplin sportowych, a pośród nich żużel.
Więcej…
 


Strona 10 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości