GKS Wybrzeże

Aktualności

Nabór do Młodego Wybrzeża

Email Drukuj PDF

Grupa Młode Wybrzeże zaprasza 5 kwietnia o godz. 12:00 pod kasy stadionu wszystkich Kibiców Czerwono - Biało - Niebieskich pragnących pomagać w przygotowywaniu opraw i prezentacji ich na stadionach zarówno w Gdańsku, jak i na wyjazdach. Warunek konieczny to ukończone 15 lat, a przede wszystkim miłość do klubu

 

Wesprzyj piłkarzy ręcznych w Malborku

Email Drukuj PDF
 W dniu 22 marca pewnie zmierzający do Superligi szczypiorniści Wybrzeża zmierzą się w Malborku z miejscową Pomezanią. Wydaje się, że może to być najciekawsze spotkanie jakie przyjdzie rozegrać zawodnikom Wybrzeża do końca sezonu. W ubiegłym roku na meczu w Malborku zjawiła się liczna grupa kibiców Wybrzeża i liczymy, że teraz nie będzie inaczej, a niesieni dopingiem piłkarze ręczni wykonają kolejny kroku do upragnionego awansu. 
Więcej…
 

Wojewoda zamknął 4 sektory na mecz z Apatorem

Email Drukuj PDF
 W dniu dzisiejszym poznaliśmy oficjalną decyzję wojewody pomorskiego Ryszarda Stachurskiego dotyczącą zamknięcia sektorów na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego na inauguracyjny mecz sezonu 2014 w którym żużlowcy Wybrzeża podejmą toruński Apator. Decyzją wojewody podczas tego meczu dla kibiców nie będą dostępne 4 podsektory czyli ok. 1000 miejsc dla kibiców
Więcej…
 

Casting na podprowadzające.

Email Drukuj PDF

Na oficjalnej stronie Wybrzeża pojawiła się informacja o castingu na podprowadzające. Kub wyszedł z inicjatywą skierowaną do dziewcząt, które chciały by aktywnie brać udział w meczach GKS Wybrzeże. Poniżej prezentujemy treść ogłoszenia oraz wymogi jakie muszą spełnić kandydatki.

Więcej…
 

Ruszyły zapisy na spodnie dresowe

Email Drukuj PDF
 Grupa Red White Blue Boys ma do zaproponowania tym razem gadżet w postaci jak dotąd nieprodukowanych jeszcze na Wybrzeżu - spodni dresowych. Spodnie dresowe z bawełny z domieszką poliesteru, który sprawia, że po wielokrotnym użyciu nie niszczą się gatunkowo. Spodnie nadają się do użytku zarówno dla Pań i Panów, więc zachęcamy do zakupu również tą piękniejszą stronę trybun, która lubi ubrać się w "luźniejsze ciuszki" bądź jest na co dzień aktywna fizycznie (bieganie, fitness itd.).
Więcej…
 

Krystian Pieszczek zostaje w Gdańsku!

Email Drukuj PDF
 W dniu dzisiejszym team Krystiana Pieszczka doszedł do porozumienia z zarządem klubu w kwestii podpisania aneksu finansowego i po burzliwej zimie zostały rozwiane wszelkie wątpliwości co do tego gdzie w przyszłym roku wystartuje dziewiętnastolatek. Wydawało się, że jeden z najbardziej utalentowanych wychowanków klubu w ostatnich latach może zamienić klub jednak wszystko zakończyło się pozytywnie.
Więcej…
 

Poznaliśmy ceny biletów i karnetów na sezon 2014

Email Drukuj PDF
 Po bardzo długim czasie oczekiwania wreszcie poznaliśmy ceny karnetów i biletów na mecze Wybrzeża w sezonie 2014. Jednak chętnym na zakupów karnetów przyjdzie jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jak podaje klub z przyczyn technicznych na rozpoczęcie sprzedaży  będzie trzeba poczekać jeszcze minimum kilka dni. Wzorem lat ubiegły ceny wyjściówek są uzależnione od strefy na jaką zostają nabyte. 
Więcej…
 

Wspomóż piłkarzy ręcznych w Wągrowcu!

Email Drukuj PDF
 Informujemy, że organizowany jest wyjazd na mecz piłkarzy ręcznych do Wągrowca. Pojedynek ten może decydować o awansie do Superligi, a dojdzie do niego 1 lutego 2014r.. Zawodnicy Wybrzeża są obecnie liderem grupa A 1 ligi i wygrana w hali głównego rywala zdecydowanie przybliży ich do awansu.
Więcej…
 


Strona 9 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości