GKS Wybrzeże

Aktualności

Wygrana nad Łotyszami

Email Drukuj PDF

Żużlowcy Wybrzeża Gdańsk pokonali Lokomotiv Daugavpils 46:44. Gospodarze mogli wygrać wyżej, jednak pod koniec treningu punktowanego szansę otrzymali najmłodsi. Wśród Naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Renat Gafurow, który zdobył komplet punktów w trzech startach. Kibice Wybrzeża mogli po raz pierwszy zobaczyć na torze kapitana zespołu Thomasa H. Jonassona.

Więcej…
 

Porażka w Bydgoszczy.

Email Drukuj PDF

Wybrzeże Gdańsk przegrało w dzisiejszym treningu punktowym w Bydgoszczy z miejscową Polonią 34:56. W naszej drużynie najlepiej zaprezentowali się Krystian Pieszczek 10+1 pkt oraz Artur Mroczka 8 pkt. w czterech startach.

Więcej…
 

Pierwsze ściganie przy Długich Ogrodach.

Email Drukuj PDF

W najbliższy piątek 4 kwietnia o godz. 15:00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego odbędą się pierwsze zawody w tym roku. Gdańscy kibice będą mieli przyjemność obejrzeć trening punktowy pomiędzy Wybrzeżem, a Lokomotivem Daugavpils.

Więcej…
 

Mroczka powalczy o Złoty Kask

Email Drukuj PDF
 W dniu wczorajszym na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się półfinał Złotego Kasku w którym startowało dwóch reprezentantów gdańskiego Wybrzeża, Artur Mroczka i Krystian Pieszczek. Pierwszemu z nich udało się wywalczyć miejsce w pierwszej piątce zawodów premiowane awansem do finału, który odbędzie się 15 maja na torze w Tarnowie. Pieszczek zawody zakończył na 10 pozycji. 
Więcej…
 

Niewielka sparingowa porażka

Email Drukuj PDF
 W dniu dzisiejszym żużlowcy Wybrzeża odjechali swój pierwszy sparing podczas którego zmierzyli się w Grudziądzu z miejscowym GKM-em. Jadący w eksperymentalnym zestawieniu gdańszczanie ulegli gospodarzą 47:43. Najlepsi wśród podopiecznych Stanisława Chomskiego byli Renat Gafurow i Marcel Szymko
Więcej…
 

Awans Pieszczka do finału krajowych eliminacji do IMŚJ

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym na torze w Pile odbył się półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ. Krystian Pieszczek zdobył 12 pkt. i zajął trzecie miejsce w zawodach, co dało naszemu wychowankowi pewny awans do finału krajowych eliminacji do IMŚJ.

Więcej…
 

Trening punktowy.

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym na stadionie w Grudziądzu rozegrany zostanie trening punktowany pomiędzy miejscowym GKM-em i Wybrzeżem Gdańsk. Początek treningu zaplanowany jest na godz. 15:30, a wstęp będzie wolny. Dzięki internetowej telewizji iTVL.pl kibice, którzy nie udadzą się do Grudziądza, będą mogli obejrzeć za darmo trening punktowy naszego zespołu w internecie.

Więcej…
 

Nowe kevlary

Email Drukuj PDF

W ekstralidze, zawodnicy zaprezentują się w nowych kevlarach, które odwołują się do historycznych skór w których jeździli zawodnicy Wybrzeża. Wzory kevlarów i osłon stanowią udoskonalenie zeszłorocznego projektu i dominować będą barwy klubowe, czyli czerwony, biały i niebieski.

 

Więcej…
 


Strona 8 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości