GKS Wybrzeże

Aktualności

Awizowane składy na mecz w Tarnowie

Email Drukuj PDF
 Poznaliśmy awizowane składy na poniedziałkowy mecz w Tarnowie. Trener Stanisław Chomski nie dokonał żadnej zmiany personalnej w porównaniu do wygranego meczu z Apatorem w 1 kolejce. Opiekun tarnowskich jaskółek Marek Cieślak zmienił ustawienie par względem składu, który odniósł zwycięstwo na inaugurację w Zielonej-Górze. 
Więcej…
 

Relacja z trybun ! Wybrzeże Gdańsk vs Apator Toruń

Email Drukuj PDF

13 kwietnia, to właśnie tego dnia przypadło nam rozpocząć sezon. Mecz WYBRZEŻA Gdańsk z Apatorem Toruń, uznawany był za pojedynek Dawida z Goliatem. Jak się okazało całkiem niesłusznie bo na torze toczyła się zażarta walka. Spragnieni żużla po zimowej przerwie meldujemy się na stadionie w ok.8 tysięcy wystawiając przy tym pełen młyn. Tego dnia zawisło 5 flag w tym dawno niewidziana "Wierność".

Więcej…
 

Magazyn Enea Ekstraliga

Email Drukuj PDF

Wydarzenia I kolejki podsumowane zostały w magazynie emitowanym na antenie nSport. Gospodarzem programu jest Marcin Majewski, a gośćmi byli: Robert Wardzała, Mirosław Kowalik, Patryk Dudek oraz Kacper Gomólski. 

 Zapraszamy do obejrzenia ->   Magazyn Enea Ekstraliga

 

Fotorelacja z meczu Wybrzeże vs Apator

Email Drukuj PDF

Prezentujemy galerię zdjęć z meczu GKS Wybrzeże Gdańsk vs Apator Toruń 

 autor: Gregory FOTO 

 

Niemożliwe stało się faktem - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń

Email Drukuj PDF
 Skazywani na pożarcie zawodnicy Wybrzeża sprawili niezwykłą sensację i ogromną radość swoim kibicom pokonując dream team z Torunia 46:44. Najlepsi spośród czerwono-biało-niebieskich byli Krystian Pieszczek i Leon Madsen, ale to Artur Mroczka został bohaterem meczu bo dzięki jemu udanemu atakowi w ostatnim biegu 2 punkty meczowe pozostały w Gdańsku.
Więcej…
 

Dwa sparingi przed inauguracją

Email Drukuj PDF
 Przed ligową inauguracją zawodnicy Wybrzeża odjadą na swoim torze jeszcze dwa sparingi. Już jutro o godzinie 16 zmierzą się z GKM-em Grudziądz, a w piątek o tej samej porze podejmą Polonię Bydgoszcz. Na oba sparingi będzie obowiązywał wstęp na program zawodów, którego koszt to 5 zł. Na kibiców po piątkowym sparingu czeka niespodzianka.
Więcej…
 

Awizowane składy i ceny biletów na mecz z Apatorem

Email Drukuj PDF
 Poznaliśmy awizowane składy oraz ceny wejściówek na inauguracyjny pojedynek z Apatorem Toruń, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 kwietnia o godzinie 16:30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Wśród zawodników zabrakło Fredrika Lindgrena jednak nie jest to powód do obaw ponieważ występowi Szweda nic nie zagraża.
Więcej…
 

Krycha w półfinale IMEJ

Email Drukuj PDF

Krystian Pieszczek bez większych problemów awansował do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Krycha w Częstochowie uległ tylko w bezpośrednim pojedynku z Pawłowi Przedpełskiemu, przez co zajął drugie miejsce w zawodach.

 

Więcej…
 


Strona 7 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości