GKS Wybrzeże

Aktualności

Awizowane składy na mecz w Zielonej Górze

Email Drukuj PDF
 Poznaliśmy składy na niedzielny pojedynek Wybrzeża w Zielonej Górze z miejscowym Falubazem. Po 2 meczach absencji w awizowanym składzie znalazł się Thomas Jonasson, dodatkowo trener Szymko pozmieniał ustawienie par. W drużynie Falubazu w awizowanym składzie za odczuwającego skutki upadki Piotra Protasiewicza znalazł się Krzysztof Jabłoński. 
Więcej…
 

Wola walki to za mało - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk-Falubaz Zielona Góra

Email Drukuj PDF
 Mimo ambitnej postawy czerwono-biało-niebieskim nie udało się pokonać aktualnych mistrzów Polski. Najlepszy wśród gdańszczan był Fredrik Lindgren, któremu wtórował Leon Madsen jednak dwóch zawodników to za mało żeby odnosić zwycięstwa w ekstralidze. Znów w składzie Wybrzeża zabrakło Thomasa Jonassona.
Więcej…
 

Fotorelacja z meczu Wybrzeże vs Unia

Email Drukuj PDF
Prezentujemy galerię zdjęć z wyjazdowego meczu GKS Wybrzeże Gdańsk vs Unia Leszno.

 autor: Gregory FOTO

 

IMP w mini żużlu.

Email Drukuj PDF

W sobotę o godzinie 15:00 na mini torze w Gdańsku odbędą się zawody w ramach 1. rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski w mini żużlu. Zachęćmy młodych żużlowców do uprawiania tego pięknego sportu i pokazania miejscowym chłopakom, że zaszczytem jest reprezentowanie barw Wybrzeża Gdańsk, grupa Młode Wybrzeże postanowiła zorganizować doping i przygotować oprawę. Namawiajcie wszystkich znajomych, aby przyszli na zawody. Zróbmy taką atmosferę, żeby było lepiej niż w 2012 roku na mini-żużlu wówczas doping i oprawę przygotowywała grupa Ultras Wybrzeże.

Więcej…
 

Fotorelacja z meczu Stal vs Wybrzeże

Email Drukuj PDF
Prezentujemy galerię zdjęć z wyjazdowego meczu Stal Gorzów vs GKS Wybrzeże Gdańsk

 autor: Gregory FOTO 

 

Robert Terlecki nie jest już prezesem Wybrzeża!

Email Drukuj PDF
 W wydanym dziś oświadczeniu przez Tadeusza Zdunka prezesa stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże, które jest 100% akcjonariuszem spółki GKS Wybrzeże S.A., która to wystawia drużynę ligową kibice Wybrzeża zostali poinformowani, że dotychczasowy prezes Robert Terlecki nie pełni już swojej funkcji. Poniżej prezentujemy całą treść oświadczenia.
Więcej…
 

Awizowane składy na mecz w Gorzowie

Email Drukuj PDF
 Mimo dwóch ostatnich słaby wyników trener Chomski nadal stawia na ten sam skład. Jedyne roszady, który dokonał to zmiana numerów startowych poszczególnych zawodników. Wśród gospodarzy zamiast Linusa Sundstrema w składzie znalazł się Tomasz Gapiński. 

Więcej…
 

Pozbawienie złudzeń - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa

Email Drukuj PDF
 Zawodnicy lwów odarli kibiców Wybrzeża ze złudzeń pewnie zwyciężając na gdańskim torze różnicą 22 punktów. Goście od początku objęli prowadzenie, które wraz z upływem meczu stale powiększali. Nie do doścignięcia na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego był Peter Kildemand, który wywalczył komplet punktów. Wśród gdańszczan próżno szukać jakiś pozytywów.
Więcej…
 


Strona 5 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości