GKS Wybrzeże

Aktualności

Odszedł wielki fanatyk Sparty i Wybrzeża

Email Drukuj PDF
 Z głębokim żalem informujemy, że 19 grudnia po długiej i nierównej walce z chorobą zmarł nasz kolega, przyjaciel i brat po szalu Andrzej. Odszedł przebywając zagranicą i aby była możliwość pochowania go w Jego rodzinnym Wrocławiu potrzebna jest spora kwota na transport. Wszystkich chcących wesprzeć tą inicjatywę prosimy o kontakt przez forum z użytkownikiem mala_wroclaw.
Łysy spoczywaj w pokoju.
Więcej…
 

Koniec działalności grupy RWB'Boys

Email Drukuj PDF

 Z dniem 20 listopada swoją działalność zakończyła odpowiedzialna za sprawy kibicowskie na Wybrzeżu grupa Red White Blue Boys. Podobnie jak od początku sezonu na piłce ręcznej za doping i oprawy odpowiadać będzie grupa Młode Wybrzeże. 

Więcej…
 

GKS Wybrzeże S.A. bez licencji na starty w 2015 roku!

Email Drukuj PDF
 W dniu dzisiejszym Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego wydało oświadczenie w którym poinformowało, że w związku z nie wypełnianiem licencji nadzorowanej Włókniarz Częstochowa oraz Wybrzeże Gdańsk nie otrzymają licencji na starty w sezonie 2015.
Więcej…
 

Wspomóż piłkarzy ręcznych w Kwidzynie!

Email Drukuj PDF
 Grupa Młode Wybrzeże organizuje wyjazd na pierwszy po wielu sezonach mecz w Superlidze szczypiornistów Wybrzeża. Inauguracja sezonu będzie miała miejsce 7 września o godzinie 18 w Kwidzynie, gdzie czerwono - biało - niebiescy zmierzą się z miejscowym MMTS. Zachęcamy wszystkich do wspólnego wyjazdu i wsparcia gdańskich zawodników głośnym dopingiem. 
Więcej…
 

Pieszczek nie powalczy o mistrzostwo Europy juniorów

Email Drukuj PDF
 W dniu dzisiejszym w Pardubicach o awans do finału Indywidualnych Mistrzostw Europy juniorów walczył Krystian Pieszczek. Niestety Krycha zajął 9 miejsce i odpadł z rywalizacji. Zawodnik Wybrzeża może mówić o pechu ponieważ najpierw w trzecim jego starcie posłuszeństwa odmówiła maszyna, a w ostatnim gdy potrzebował wygranej, aby móc startować w biegu dodatkowym o ostatnie premiowane awansem miejsce upadł i został wykluczony. 
 

Nowe szale zgodowe.

Email Drukuj PDF

Z okazji dwudziestolecia zgody pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk, a Wrocławską Spartą, grupa RWB Boys wydała nowe szle zgodowe. Koszt szala to 30 zł, zapisy  i wszelkie informacje na forum

 

 

Więcej…
 

V runda MIM Pomorza

Email Drukuj PDF

W dniu wczorajszym na torze w Gdańsku odbyła się V runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwa Pomorza, którą wygrał Bartosz Bietracki, następne miejsca na podium zajęli Dominik Kossakowski i Oskar Ajtner-Gollob.

 

Więcej…
 

Fotorelacja z meczu Wybrzeże vs Falubaz

Email Drukuj PDF
Prezentujemy galerię zdjęć z wyjazdowego meczu GKS Wybrzeże Gdańsk vs Falubaz Zielona Góra.

 autor: Gregory FOTO

 


Strona 4 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości