GKS Wybrzeże

Aktualności

Znamy ostateczny plan rozgrywek dla I ligi na rok 2016!

Email Drukuj PDF
Harmonogram rozgrywek na ten sezon zmieniał się równie często jak pogoda co sprawiło, że gdańscy kibice nie mogli być pewni tego gdzie i kiedy ich żużlowcy będą mieli swój mecz. Wydaje się, że ostatnia zmiana wprowadzona w czwartek jest już ostateczną decyzją PZM. Przypomnijmy, że ostatni plan rozgrywek nie był korzystny dla Wybrzeża ponieważ 4 mecze przypadały nam w środku tygodnia co nie podobało się kibicom jak i zarządowi.
Więcej…
 

Relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła

Email Drukuj PDF
 Poniżej prezentujemy relację z niedzielnego finału PLŻ 2 pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk, a Polonią Piła. Przed meczem prowadzona była zbiórka ubrań, zabawek oraz przyborów szkolnych wspólnie przez kibiców Wybrzeża oraz Caritas, a w trakcie spotkania trwała zbiórka pieniędzy na przyszłoroczne już pierwszoligowe oprawy. Dziękujemy wszystkim za przekazane dary oraz wrzucone pieniądze.
Więcej…
 

Jedziemy po awans!

Email Drukuj PDF
Informujemy, że organizowany jest wyjazd na finałowy mecz PLŻ 2, który odbędzie się w Pile 20.09.2015r. gdzie czerwono-biało-niebiescy zmierzą się z miejscową Polonią. Na tak ważnym meczu nie może zabraknąć kibiców, którzy swoim głośnym dopingiem poprowadzą zawodników Wybrzeża do zwycięstwa. Zachęcamy wszystkich do wspólnego wyjazdu autokarem, którego koszt to 40 zł. Wszelkie informacje pod nr telefonu 531311181
Więcej…
 

Jedźmy razem do Piły wspierać Wybrzeże!

Email Drukuj PDF
 23 sierpnia 2015 r. żużlowcy Wybrzeża zmierzą się w Pile z miejscową Polonią w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej. Na takim meczu nie może zabraknąć kibiców czerwono-biało-niebieskich, którzy swoim dopingiem poprowadzą podopiecznych Grzegorza Dzikowskiego do zwycięstwa! Koszt wyjazdu to jedyne 40 złzapisy w odpowiednim temacie na forum.

Więcej…
 

Nietypowo inauguracja na gdańskim torze w sobotę

Email Drukuj PDF
 Ze względu na niedzielny termin meczu Lechii Gdańsk, która 26 kwietnia zagra na PGE Arenie z Górnikiem Łęczna żużlowa inauguracja w Gdańsku odbędzie się dzień wcześniej niż planowano czyli w sobotę 25 kwietnia. Nie odbędzie się również mecz w Lany Poniedziałek podczas, którego gdańszczanie mieli zmierzyć się w Rawiczu z miejscowym Kolejarzem. Oba kluby doszły do porozumienia, że ze względu na kiepskie warunki pogodowe i brak możliwości treningu warto przełożyć inaugurację ligi.
Więcej…
 

Jedź z nami do Rawicza!

Email Drukuj PDF
 Informujemy, że organizowany jest wyjazd na mecz inauguracyjny w Rawiczu, który odbędzie się 6 kwietnia 2015 r.. Wszelkie informacje o wyjeździe znajdują się w odpowiednim dziale na forum.   Tradycyjny już Lany Poniedziałek na stadionie tym razem przypada kibicom Wybrzeża na mecz wyjazdowy do Rawicza i dla spragnionych żużla gdańskich fanów nie będzie problemem, aby wesprzeć czerwono-biało-niebieskich dopingiem w pierwszym meczu. Wyjazd rzecz święta!
Więcej…
 

Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec zapowiedź meczu.

Email Drukuj PDF
 Już w najbliższą sobotę 7 lutego o godzinie 17 po półtorej miesiąca przerwy szczypiorniści Wybrzeża powrócą na parkiety Superligi podejmując w hali AWFiS drużynę Stali Mielec. Walczący o utrzymanie gdańszczanie muszą szukać punktów, a zwycięstwo na otwarcie rundy rewanżowej mogłoby stanowić idealną motywację na dalszą część rudny. 

Więcej…
 

Wspomóż szczypiornistów w Wągrowcu!

Email Drukuj PDF
 Zachęcamy wszystkich do wspólnego wyjazdu i wsparcia piłkarzy ręcznych Wybrzeża w niezwykle ważnym pojedynku w kontekście walki o utrzymanie w którym czerwono-biało-niebiescy zmierzą się w Wągrowcu z miejscową Nielbą. Nie może na tym meczu zabraknąć kibiców Wybrzeża, którzy swoim dopingiem poprowadzą zawodników do zwycięstwa. Wszyscy na wyjazd!

Więcej…
 


Strona 3 z 137

Film

Kiedy Mecz ?

22.05.2016r.
godz. --:--

Polonia
Bydgoszcz
Wybrzeże
Gdańsk

Tabela


1. Daugavpils 12 +95
2. Rzeszów 10 +6
3. Łódź 8 +62
4. Piła 8 +45
5. Gdańsk 8 +61
6. Częstochowa 6 -2
7. Kraków 4 -18
8. Opole 2 -41
9. Bydgoszcz 2 -56
10. Rawicz 0 -36
11. Krosno 0 -116

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości